Kına Organizasyonu | Sivas Grand Kuzu Düğün Salonları
Kına Organizasyonu
Düğünden önce bir kına gecesi yapmak bütün kızların hayalidir. Özellikle de görkemli bir kına gecesi ile son kez bekarlığını kutlamak ve arkadaşlarıyla eğlenmek herkesin arzu ettiği bir olaydır. Grand Kuzu düğün salonu kına organizasyonunuz için sizlere en iyi hizmet verecek düğün salonu dur. Sivas’ın en kaliteli ve en görkemli düğün salonunda kına organizasyonunuzu gerçekleştirebilir ve bu geceyi asla unutamayacağınız anılar arasında katabilirsiniz.
 
100 kişiden 700 kişiye kadar artırılabilir kapasitede olan Grand Kuzu düğün salonunuz oldukça geniş bir iç mekana sahiptir. Masalar iç içe değildir ve gereksiz kolon kirliliği salonumuz içerisinde bulunmaz. Bu sayede herkes birbirini rahatça görebilirken ferah bir ortamda kına organizasyonunuza devam edebilirsiniz. Gelin ve damat masasının yanı sıra artık kına gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen gelin tahtını da salonumuzda geniş iç mekana rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Son teknolojiye sahip ışıklandırma sistemi sizin müzikle değişen konseptinize göre şekil alacaktır.
 
Grand Kuzu düğün salonumuz oldukça mükemmel bir akustiği sahip ve salondur. Salonumuzun içerisinde on enstrüman kapasiteli bir ses sistemi ve DJ sistemi yer almaktadır. Sizler hangisini arzu ederseniz o konuda sizlere yardımcı olunmaktadır. Bir düğün salonundan daha fazlasını isteyenler bir sarayda evlenmek isteyen Sivaslıları Grand Kuzu düğün salonumuza beklemekteyiz. Sivas’ın en kaliteli hizmetini almak ve bu gününüzü unutamayacağınız anılarınız arasına katmak için sizde yerinizi alın. Uygun fiyatlarımız için erken rezervasyon kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.
Hemen Ara
WhatsApp